Konsultacje dla branży turystycznej w Zielonej Górze

Szczegóły w wydarzeniu

https://fb.me/e/21m2QNT2L

Działasz w branży turystycznej lub od niej zależysz? Prowadzisz usługi transportowe, hotel lub biuro podróży, pensjonat, agroturystykę, restaurację, wypożyczalnię camperów, sprzedajesz lokalne produkty, organizujesz eventy? Chcesz zainwestować w branżę krajowej turystyki, którą czeka rozkwit? 

Skonsultuj z Ekspertami kierunek rozwoju swojej firmy. Wraz z największą organizacją Pracodawców Ziemi Lubuskiej oraz Profiteo Group – lubuskim liderem szkoleń i doradztwa pomożemy Ci ułożyć drogę rozwoju, podjąć strategiczne decyzje w tych trudnych czasach. Wykorzystaj mądrze potencjał, jaki daje lubuskie i jego walory.  


Czas pandemii zmienił nasze potrzeby – lokalna turystyka rośnie w siłę, ale zmieni się sposób korzystania z miejsc rozrywki, środków transportu, zdigitalizowanych usług. Podpowiadamy jak rozwinąć turystyczny biznes, jak wykorzystać zasoby które posiadacie i jak je dopasować do aktualnego obrazu ekonomicznego. Badamy potencjały miejsc i tworzymy nowe „magnesy” – dla gości, mieszkańców, turystów, biznesu z myślą o tym, by stanowiły one realną korzyść dla wszystkich beneficjentów. 


Skorzystaj z bezpłatnych konsultacji podczas których podpowiadamy:

– jak szukać nowej drogi rozwoju w trakcie pandemii

– jak zwiększyć sprzedaż, jak zwiększyć dochód

– jakimi technikami i którymi kanałami promować się w sieci, w tym szczególnie w social mediach,

– od czego zacząć jeśli dopiero startujesz,

– jak  stworzyć silną, rozpoznawalną markę,
– jak rozkochać w swojej marce klientów


KONSULTACJA, czyli co Cię czeka:

najpierw zarezerwuj dla siebie miejsce na konsultację wypełniając formularz dostępny tutaj: http://bit.ly/konsultacja_ekspercka_19_10_2020

UWAGA!! TYLKO 8 MIEJSC

 przyjdź na umówioną godzinę, 
 jeśli prowadzisz już swój biznes – przyjdź z gotowymi pytaniami / problemami które Cię nurtują, 
  każda konsultacja trwa ok 40 minut,  
  z konsultacji wyjdziesz z dopasowaną pod Ciebie ścieżką kolejnych działań.


EKSPERCI:

//Magdalena Bobryk//
Założyciel Stowarzyszenia 515, twórca www.przewodnikpoislandii.pl, niezależny konsultant branż Sport, Rekreacja Turystyka dla firm i instytucji. Posiada 12 letnie doświadczenie pracy w korporacji, oraz 8 lat prowadzenia własnej działalności doradczej. Odpowiedzialna za marketing i współpracę z miastami gospodarzami podczas Europejskich Mistrzostw w Piłce Ręcznej 2016r., 3 edycje festiwalu filmowego Sopot – Zakopane, rozwój innowacyjnych usług i kreatywnych konceptów w branży hotelarskiej.
Na stałe współpracuje z wybranymi markami obiektów turystycznych w Sopocie, Zakopanem, na Islandii. Czuje się jak ryba w wodzie w obszarach – anatomia atrakcji (dlaczego i po co jedziemy w wybrane miejsca), innowacyjne rozwiązania, start-upy, diagnozowanie potrzeb lokalnego rynku, sprawna i skuteczna komunikacja, projektowanie i wizerunek marki. 
Magda tworzy wybuchowe koncepty kreatywne, analizuje zachowania turystów w terenie – przejechała samotnie rowerem Islandię i autostopem część Południowej Ameryki. Gubiła się w Północnej Kanadzie, wspinała w Gruzji, podglądała luksus wybrzeża Amalfi. Subpolarne regiony przemierza bez przewodników. Jednym słowem – dużo wie o turystach, zna język którym należy się z nimi komunikować i wie jakich produktów turyści potrzebują.

//Łukasz Kozłowski//
Absolwent Collegium Polonicum w Słubicach na kierunku stosunki międzynarodowe oraz Wyższej Szkoły Handlowej we Wrocławiu na kierunku zarządzanie i marketing w turystyce.

Twórca marki Niesamowite Lubuskie, od 7 lat Prezes Zarządu „Odra dla turystów”. Trzykrotny laureat Lubuskiej Perły Turystycznej od Lubuskiej Organizacji Turystycznej, laureat Lubuskiego Diamentu Turystyki od Lubuskiego Stowarzyszenia Przewodników Turystycznych, triumfator konkursu na najlepszy produkt turystyczny w Polsce w roku 2017 organizowanego przez Wirtualną Polskę i Polską Organizację Turystyki. 15 lat doświadczenia w marketingu i social mediach. Członek Państwowej Rady Gospodarki Wodnej.